wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Fars

مصاحبه رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان فارس با واحد مرکزی خبر
رئیسی، رییس سازمان نظام استان فارس در مصاحبه با واحد مرکزی خبر : - در راستای واگذاری امور تصدی گری به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان بزرگترین تشکل تخصصی غیردولتی در بخش کشاورزی با بهره گیری از ظرفیت خیل عظیم اعضای خود و با
برگزاری کارگاه آموزشی و توجیهی نهضت توسعه کشت در محیط های کنترل شده
کارگاه آموزشی و توجیهی نهضت توسعه کشت در محیط های کنترل شده استان فارس ویژه کارشناسان گلخانه شهرستانهای استان فارس در حال برگزاری است. بنابرگزارش روابط عمومی سازمان در این کارگاه دستور العمل و فرایند صدور مجوز ها و تهیه طرح توجیهی و نقشه سایت پلان
اهمیت آموزش و نقش بسزای آن در افزایش بهره وری
جلسه هم اندیشی فی مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با حضور رییس و معاونین دانشگاه و سازمان نظام مهندسی کشاورزی ،هیات رئیسه شورای استانی با هدف مهارت آموزی و بهره مندی از توانایی و پتانسیل ها در سالن

مصاحبه رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان فارس با واحد مرکزی خبر

رئیسی، رییس سازمان نظام استان فارس در مصاحبه با واحد مرکزی خبر :

- در راستای واگذاری امور تصدی گری به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان بزرگترین تشکل تخصصی غیردولتی در بخش کشاورزی با بهره گیری از ظرفیت خیل عظیم اعضای خود و با پراکنش گسترده در سطح روستا، شهرستان،استان و ایجاد وحدت رویه در کل کشور اقدام به ساختار یکپارچه دفاتر خدمات کشاورزی غیر دولتی کرده است.

- این دفاتر با رویکرد تنوع بخشی به ظرفیت های اشتغال،توسعه پایدار،ارتقا بهره وری و افزایش ضریب نفوذ دانش در مزرعه راه اندازی شده است.

- شهرستان جهرم در استان به عنوان هفتمین دفتر مرکز خدمات غیر دولتی که در ۳ سال اخیر موفق به کسب عنوان دفتر برتر در استان گردیده امروز افتتاح شد .

ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه آموزشی و توجیهی نهضت توسعه کشت در محیط های کنترل شده

کارگاه آموزشی و توجیهی نهضت توسعه کشت در محیط های کنترل شده استان فارس ویژه کارشناسان گلخانه شهرستانهای استان فارس در حال برگزاری است.

بنابرگزارش روابط عمومی سازمان در این کارگاه دستور العمل و فرایند صدور مجوز ها و تهیه طرح توجیهی و نقشه سایت پلان توسط کارشناسان سازمان نظام مهندسی استان تدریس شد.

ادامه مطلب...

اهمیت آموزش و نقش بسزای آن در افزایش بهره وری

جلسه هم اندیشی فی مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با حضور رییس و معاونین دانشگاه و سازمان نظام مهندسی کشاورزی ،هیات رئیسه شورای استانی با هدف مهارت آموزی و بهره مندی از توانایی و پتانسیل ها در سالن اجتماعات سازمان نظام مهندسی برگزار شد. بنابرگزارش روابط عمومی سازمان رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تاکید بر اهمیت آموزش و نقش بسزای آن در افزایش بهره وری یادآور شد:یکی از اهرم های سازمان نظام مهندسی در راستای ایفای نقش خود حضور افراد توانمند و متخصص به عنوان اعضاء سازمان که در 19 گرایش کشاورزی و منابع طبیعی در سطح استان پراکنده شده اند. حسین رئیسی گفت:بمنظور استفاده بهینه از این نیروی انسانی نیازمند بازبینی و ارتقاء مهارت ها هستیم و این امر با آموزش و مهارت محوری محقق می گردد. وی مهندسی کردن فرایند تولید را از اهداف سازمان نظام مهندسی برشمرد و گفت:در جهت رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند همکاری و تعامل با ارگانهای زیربط هستیم که دانشگاه به عنوان بزرگترین مرجع در پرورش و تربیت نیروی انسانی می تواند نقش پررنگی در این فرایند داشته باشد. این مقام مسئول با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه اعلام آمادگی همه جانبه را در جهت تعامل و همکاری بیشتر اعلام کرد. در ادامه این جلسه رییس دانشگاه آزاد واحد مرودشت با اعلام برنامه های انجام شده اظهار داشت:دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت جز واحدهای جامع و برتر در جنوب کشور است که توانسته مقام اول در نشریات کشور را به خود اختصاص دهد. سید ابراهیم حسینی ارتقاء دانش و بروز رسانی،تولید محصولات سالم و ارتقاء کمی و کیفی محصولات را از زمینه های همکاری مشترک دانست و گفت:استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات مشترک می تواند تحول عظیمی در بخش کشاورزی بوجود آورد.وی راه اندازی آزمایشگاه مرجع در دانشگاه و حضور کارشناسان سازمان نظام مهندسی را حرکت بنیادی در تولید محصولات سالم و تامین امنیت غذایی دانست. در پایان این جلسه مقرر گردید جهت شناسایی بیشتر و استفاده از توانمندیها همایش مشترکی برگزار گردد.

ادامه مطلب...

تماس با سازمان فارس

نشانی : شیراز- ..............
کدپستی : 000000
تلفن تماس : 000000
شماره فکس : 000000

آمار بازدید

امروز46
دیروز3263
کل بازدیدها966382

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 34.229.24.100
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

دسترسی به وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.